logo

Kreativní mentoring

Maximalizuj svůj potenciál freelance kreativce!

Někdy je rada ze zkušenosti efektivnější než učení se na vlastních chybách!

S čím ti pomohu?

Společně stanovíme vaše cíle. Předám svoje know-how a budu ti pomáhat, motivovat nebo radit při zásecích…

Člověk by měl dělat to v čem je dobrý, co má rád, co svět potřebuje a za co jsou lidé ochotni zaplatit. Najdi svoje místo na kreativním trhu 21. století. Společně budeme hledat tvoje silné stránky, talenty i sny. 

Pracuješ za hodinovku? Musíš často poskytovat slevy nebo handlovat? Posuneme tvoji cenotvorbu na jiný level. Stanovíme uspokojivé a odpovídající ohodnocení tvojí práce s potenciálem vysokopříjmového tvůrce. 

Zorientujete se ve smlouvách nebo fungování licencí. Ošetříte spolupráci s klienty dle autorského práva a začnete pracovat správně se svými financemi.

Reflektuje tvé portfolio práci, kterou chcete tvořit a kterou zároveň trh hledá? Je portfolio srozumitelné? Prodává dostatečně tvůj proces tvorby? Projděme si to společně a odstraňme neduhy, které ti brání získat lepší zakázky.

Pojďme ten velký krok konečně udělat. Vše probereme, připravíme a nastavíme. Spolu a co nejvíc bezpečně!

Vytvořme filosofii a směr, který tě odliší, přidá ti hodnotu v očích potenciálních klientů a výrazně posune kupředu.

Cítíš, že ti chybí znalosti a zkušenosti o tom, jak správně přistupovat k byznysové stránce zakázek? Jak sestavit kalkulaci, nabídku, jak udělat svůj kreativní proces pro klienta zážitkem? Dám ti framework od A do Z.

Zanalyzujeme tvůj (ne)systém organizace práce a jak jsi efektivní. Stíhej své deadliny a vytvoř si tak čas na rodinu, přátele a své koníčky. Pomohu nastavit workflow i vybrat správné softwarové nástroje.

Online prezence je v dnešní době naprosto zásadní. Sestavíme společně prezentaci tebe i tvéí tvorby, která prodá tvou hodnotu.

Klient neví co chce? Neztrácej čas dlouhými e-maily a zbytečnými telefonáty s klientem, které nikam nevedou. Najdeme tvůj vlastní styl, díky kterému tě budou klienti milovat.

Najdeme nejvhodnější sociální sítě a způsob tvorby obsahu. Budeš více vidět. Naučíš se prodávat svou práci i sebe jako profesionála v oboru.

Přemýšlíš, že nechceš stále jen měnit svůj čas za peníze? Pojďme to zkusit trochu jinak. Odpovědí je (polo)pasivní příjem z vlastní tvorby. Identifikujeme oblast tvorby, sestavíme plán i akční kroky.

Přemýšlíš o tom, že už na to nechceš být sám/sama? Chceš delegovat práci, která ti nejde a brzdí tě? Nebo si dokonce chceš najít parťáky na realizaci zakázek? Postavil jsem několik týmů a rád ti předám své zkušenosti jak vše od začátku nastavit.

Cítíš, že tvé celkové pracovní nastavení zkrátka není správné a ovlivňuje negativně osobní život? Zkusíme identifikovat kritické faktory a zlozvyky a zlepšit tvé celkové nalazení a pocit z práce.

Nebuď podřízený svého klienta, ale profesionál, který je s ním na rovnocenné úrovni. Projdeme nejčastější negativní  scénáře, na základě čehož si osvojíš základní vyjednávací techniky.

Rád podám pomocnou ruku, znalosti a názory k jakýmkoli specifickým dotazům tvého unikátního podnikání a tvorby.

Pro koho je to vhodné?

Máš otevřenou mysl a chuť na sobě pracovat?

image 20 | Michael Petrus

Pomohu ti pokud jsi...

Užitečné to bude pokud...

Chceš najít své místo
na kreativním trhu

Toužíš nastavit směr své kariéře do budoucnosti

Chceš se posunout finančně nebo kariérně dál

Hledáš solidní klienty
a zakázky, co vás baví

Řešíš přechod
na volnou nohu

Toužíš být vnímaný jako expert v oboru a ne jeden z mnoha

Potýkáš se s opakujícími
se problémy

Potřebuješ si vytvořit
dostatek času

Jak to provedeme?

Jednorázovka
2 800 Kč

za hodinu

Cílem je koncentrovanou konzultací vyřešit specifický či urgentní problém z jakékoli oblasti podnikání.  Včetně praktického doporučení postupu.

90 denní nakopávačka
24 000 Kč

3 měsíce

Cílem je najít svoji hodnotu na kreativním trhu, pozicování a směr kariéry. Podnikání tak pak nakopnout správným směrem během 3 měsíců. 

Kariérní rozvíječka
48 000 Kč

9 měsíců

Cílem je dlouhodobý mentoring skrze systematický rozvoj kariéry po absolvování „90 denní nakopávačky“. Spolupráce pro ty, co mají ambice neustále růst!

Týmový balíček
dohodou

dle vašich potřeb

Cílem je posunout 2-3 lidi ve stejném oboru
NEBO 2-3 členný tým na jejich společné cestě
tvorbou i podnikáním. Přemýšlíte spolu,
navzájem jeden druhého inspirujete.

"Jedna konverzace může změnit všechno."

Jak to probíhá?

Rozhodneš-li se jít do 90 denní nakopávačky, nejprve se seznámíme a probereme, zda jsme pro sebe vhodní. Po té dělám analýzu tvého podnikání na základě dotazníku, abych plně porozuměl kdo jsi, jaký je tvůj kontext a individuální potřeby. Věnuji pak čas na přípravu postupu a doporučení.

Nestřílím své názory od boku a nedělám ukvapené závěry.

Začneme úvodní konzultací ZDARMA, kde se poznáme a probereme tvoje potřeby. O pokračování se rozhodujeme na konci téhle seznamovačky.

Další videokonzultace řeší už strategický pohled na tvé podnikání, konkrétní doporučení, praktické kroky a cvičení. Interaktivně.

Pracuješ na domácích úkolech a pravideně dostáváš ode mě zpětnou vazbu nebo řešíme aktuální potřeby toho, co vyvstává na porvch.

Dostáváš ode mě záznamy videokonzultací a přehledný soupis akčních kroků nebo odkazy s dalšími studijními materiály.

Kdo už se posunul?

Proč jsem pro tebe vhodný?

Jako ilustrátor a art director na volné noze, creative director studia artBLOCK, a spoluzakladatel výtvarně-technologického start-upu Nanits Comics mám ucelený pohled na obě strany kreativní profese — jako tvůrce i jako zadavatel. Vím jak váš klient přemýšlí a co potřebuje.

Během mé praxe jsem zjistil, že být dobrým tvůrcem není konkurenční výhoda, ale základ! Novodobý profesionál ovládá své kreativní řemeslo a je současně podnikatelem, konzultantem, umí se prodat, kvalitně komunikovat a poskytuje klientům skvělý servis. 

1. Mám 16 let praxe jako freelancer

Vím jaké jsou problémy i život na volné noze… a miluji to!

2. Přes 10 let působím jako creative director

Jako zadavatel vím, co váš klient potřebuje a očekává.

3. Mám vysokoškolské pedagogické vzdělání

Předávání vědomostí je moje parketa.

4. K tomu 400+ úspěšných projektů a 350+ odškolených hodin

Předávání vědomostí je moje parketa.

5. Začínal jsem sám z ničeho a dnes mám stabilní firmu v oboru,
ve kterém jsem startoval

Vím jak dosáhnout svých cílů a jak z nich prosperovat.

6. Mám přesahy oborové, i podnikatelské.

Rozumím vizuální tvorbě, produkci, ale i marketingu a rozvoji byznysu.

7. Vím, co je to vyhoření

Sám jsem jím prošel… a nechal daleko za sebou.

8. Jsem trpělivý, naslouchám a jednám v klidu

Nechci, abyste z konzultace odcházeli s tím, že něčemu nerozumíte.

mentoring | Michael Petrus

Chci konzultaci

Tak na co ještě čekat…

Pár dobrých rad na začátek

Záznam přednášky ze školení Na volné noze Roberta Vlacha v roce 2020, které jsem zakončil osvědčenými praktickými tipy z podnikání.

Můj pořad Kreativní Kreatury

YouTube kanál a podcast Kreativní Kreatury je punkovej pořad od tvůrců pro tvůrce. O životě a podnikání kreativních profesionálů nejen na volné noze. Přes 200 videí obsahu, který v ČR chyběl!

kreatury arrow 1 | Michael Petrus

Trpíte syndromem hladovějícího tvůrce?
Pojďme to změnit!

Přihlásit se k odběru novinek